ivosek2

Je slušné aby učitel říkal zakovi který uz nechodí na danou školu ze neexistuje?

Třeba kdyz žák nastoupil na jinou školu ale učitel/ka na stary škole žaka pomlouva a říká ze neexistuje … Stává se to v naši tride
Doplňuji:
Proc je To svinstvo popis detailněji … Prosim

Nejlepší odpověď
annas

Řekla vám to učitelka do očí? Podle otázky to ale vypadá, že jste informaci slyšel od bývalého spolužáka. V tomto případě to může být informace zkreslená, chybně interpretovaná, navíc záleží na kontextu, ve kterém to učitelka řekla a jakým způsobem.

Je to jen vaše, tedy jednostranná informace, takže těžko posuzovat. Často jsou informace žáků rozdílné např. při konfrontaci s učitelem …

Samozřejmě platí, že by učitel neměl v žádném případě urážet či ponižovat žáky.

Další odpovědi
mosoj

Podle současného myšlení je neslušné pokud učitel vůbec něco říká.

arygnoc

takýto pedagóg profesionálne zlyhal.
a možno povedať, že i ľudsky.

;-Q

klumprt

Tak to je svinstvo!
Doplňuji:
Z filozofického hlediska solipsismu je to totiž asi ta nejhrubší urážka od někoho, o jehož existenci sám pochybuji.

anonym

on to myslel ironicky