Je sledování filmů na stránkách sledujfilmy.cz opravdu zdarma?

Je to fakt zadarmo, nebo je v tom nějaký háček?? A je to online bez stažení? A JE TO LEGÁLNÍ????

Nejlepší odpověď
nosahosa

Já se tam na filmy občas koukám..... Proklikat se všemi reklamy je někdy boj. Ale zadarmo to je. A jestli je to legální ti může být jedno, jelikož zákon by jsi neporušoval ty ale poskytoval, stejně tak při stahování obsahu z internetu… Stahovat můžeš ale nemůžeš nahrávat obsah který není tvůj.