hapiky

Je skvělá zpráva, že Ukrajina konečně získala status kandidátské země?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Slibem nezarmoutíš, případně nikdo vám nemůže dát tolik, kolik my vám můžeme slíbit. Tak že asi tak.

Další odpovědi
paul1

Myslím, že ano, hlavně pro Ukrajince, svitne jim po utrpení aspoň nějaká naděje. Už na to čekají 30 let, ale ještě budou muset dlouho čekat.

GM

Dovedete si představit, že by UK poslouchala nařízení EU a řídila se jejími směrnicemi? Já tedy ne! Už teď se Zelenskyj snaží vydírat půlku světa.

led

K tomu len:
Bože, odpusti hriešnikom, ktorí nevedia, čo činia.

dodatok:
Kandidátska zem ešte nemá práva členskej zeme, ale povinnosti ano..