Meal

Je skelná vata škodlivá pro koťata?

Máma dala dvě koťata na půdu, ale do teď žily doma. Na půdě máme skelnou vatu, možná víc jak 14 let starou. Mám starosti, zda neublíží koťatům…
Moc děkuji za každou odpověď.

Odpovědi
ReHu

Určitě je.
Koťata jsou zvědavá a všude vlezou.
Skelná vata vadí při dýchání a očím. Stejně jako lidem.

Boreczech…na půdě se běžně skelná vata neskladuje.

lexx

je škodlivá, koťatům zvláště

anonym

tak pokud vezmu, že dříve venkované neřešili, zda koťata, která se narodila i na půdě, přišla do styku se skelnou vatou, tak to jistě přežila. málo komu se rodila koťata v obýváku

Rehu, ona se tam neskladuje, ona se tam dávala kvůli tepelné izolaci. například prkenný strop,otruby,prken­ný záklop, skelná vata, škvára.

pucipuci

Je škodlivá všem a zvířatkům zvláště.