Zacheus

Je silnice mezi Bumbálkou a Velkými Karlovicemi průjezdná pro Čechy?

Mluvím o této silnici :https://mapy.cz/za­kladni?planova­ni-trasy&x=18.3919822&y=4­9.3898172&z=1­4&rc=9qTWgx8wl7B0l2M&rs=­coor&rs=coor&ri=&ri=&m­rp=%7B%22c%22%3A111%7D&x­c=%5B%5D Vím, že SR teď nepouští na své území žádné Čechy, ale na druhou stranu si z předschengenských dob pamatuju, že se tam nekontrolovalo, protože celnice byla až dole v Makově. Je to tak i teď, že se tam dá projet bez pozornosti slovenských strážců hranic?

Nejlepší odpověď
Kelt

A proč tam potřebuješ jet? Slovensko uzavřelo hranice. Máme tam rodinu, spousta lidí tady jezdí do Čech pracovat. Jistě, je hodně přechodů, ale když je něco zakázáno, tak to nebudu dělat. A nebo si jeď, a co budeš dělat, až tě obviní jako bacilonosiče a dají ti pokutu 3 mega? Tolik nezodpovědných jelo do Itálie a lidé jsou fakt nepoučitelní. Doufám, že tam mají někoho se snajperkou.

Další odpovědi
Kepler

Proč by nebyla? Podle posledních zpráv zatím hranice mezi ČR a Slovenskem uzavřena nebyla. Sleduj zpravodajství.

Mc Merkurion

… a přesně díky takovým, kteří nedodržují pravidla, se ten virus šíří !!! … nebudu ti radit, koho a kdo pouští …