relux

Je sen nějaké znamení?

Dobrý den, zdál se mi sen o tom, že sám na sebe koukám do zrcadla. Po přiblížení se k němu zjišťuju něco, co by snad někoho peobudilo. Viděl jsem na nose houšť černých chlupů asi 2 cm dlouhé. Byl to děsný sen, pokoušel jsem si je vyrvat. Po vytrhání asi poloviny jsem se vzbudil. Dva nebo tři dny na to se mi objevili na nose rudé fleky, které postupně mizí (jsou na jiném místě než chlupy). Hledal jsem to na netu, nikde nic. Nevíte někdo co je to za znamení? Stalo se vám to někdy?

Nejlepší odpověď
annas

"Výklad snů – jak se liší sny podle znamení

Sny jsou jedna z nejzvláštnějších věcí v našem životě – tak každodenní, a zároveň tak tajuplná! Promlouvá v nich k nám nikoliv jeden hlas, ale hned několik. V tom, co se nám zdá, se mísí hlas našeho vlastního podvědomí, zážitky, pocity a vzpomínky, ale někdy mohou naše sny ovlivnit také vnější síly – neviditelné bytosti, jako jsou například duše zemřelých blízkých, andělé nebo jiné vyšší entity, které se nás snaží chránit a pomáhat nám.

Rozlousknout skutečný význam snu proto někdy může být pořádně tvrdý oříšek!

Symboly ve snech však mohou mít i zcela osobní charakter a souviset se životním příběhem každého z nás. Například, když se o krvi zdá zdravotní sestřičce z transfuzního oddělení, bude tento symbol znamenat něco úplně jiného než u většiny ostatních lidí! Stejně tak například cestování ve snu letušky nebo voda ve snu plavce!

Ale to, co dělá každého z nás jedinečným, není zdaleka jenom naše povolání. Je to hlavně naše nitro, naše duše –

Záleží na vás, jaký máte pocit ze snu. – jestli dobrý nebo špatný. Rozdíl je i v tom, o čem se vám zdá nejčastěji. A to všechno je pro úspěšný výklad snů nezbytné!.

Sen sil musíte vyluštit sama, podle svých pocitů, intuice – a taky podle vašeho znamení! :

Stejný symbol u každého znamená něco jiného.

https://www.ho­roskopy.cz/as­troclanky/vyklad-snu-jak-se-lisi-sny-podle-znameni

Další odpovědi
Cenobita

Ve snu většinou mozek řeší to, co někdy řešil i v bdělém stavu. Pokud se ti zdají sny o zevnějšku, nejspíš jsi se zevnějškem předtím zabýval, koukáním do zrcadla, řešením nějakého zdravotního nebo estetického problému. Mozek to pak ve snu znovu zpracovává. Proto není radno koukat na horory před spaním, mohou z toho být noční můry.