Rokio

Je sci-fi sehnat v dnešní době malý byt v dobrém stavu na maloměstě do miliónu českých korun?

Myslíte si, že je to možné?

Odpovědi
JežíšKristus

Ano, lze.
https://www.sre­ality.cz/deta­il/prodej/byt/2+1/­dolni-poustevna-dolni-poustevna-u-letadla/19444109­72#img=0&fullscre­en=false

Otázka je, kdo by chtěl bydlet v bytě. V jižních Čechách máte statky za milion. A normální domy se zahradou jsou taky za fajn ceny, třeba i v těch jižních Čechách. Jen si vybrat či postavit 😉

elkon

Záleží čemu říkáš malý byt. Ale myslím, že tak maximálně garsonku.

JežíšKristus

Wtf debílek quentos mi upravuje odpovedi, to už radši zlata cenzura