nyjono

Je šance, že se do systému vrátí možnost vidět text dotazu před úpravou?

Takhle, když někdo odpoví a otázka je upravena nebo opravena (plně chápu, že některé výtvory se o/upravit musí, odpověd vypadá jako by se odpovídalo na zcela jiný dotaz.

Nejlepší odpověď
Dochy

Pořád tu ta možnost je – klepnutím na jméno editujícího zobrazíš historii. Jen mně štve, že pro návrat musím dávat reload stránky, nejde udělat návrat nebo použít nějaké tlačítko na té stránce.

Další odpovědi
annas

Vždy píší původní otázku, takže ji vidíte a můžete srovnat.

Není to tak dlouho, někde je v diskuzi, když jste mně napsal, proč vkládám původní dotaz, že je to zbytečné. Vysvětlovala jsem vám to.

Tazatel napíše např. „věděly jste“ … odpovídajíci reaguje, zda se ptá jen žen apod.

Když přijdu, opravím na „věděli jste“ a původní otázku vložím dole.

Z toho plyne, že je vidět, zda odpovídající odpovídal na původní nebo upravené.

Někdy se stane, že si opraví tazatel sám, když na to přijdu, vložím původní.

Někdy je otázka zmatená, teprve tehdy je samozřejmé, že původní nechám.

Poslední upravená otázka. Je vidět, jak zněla původní otázka.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-napsat-email-do-radia#discussion

Původní je na konci
Jak napsat email do radia

Upravená

Poradíte, jak napsal e-mail do rozhlasu?

Rádio je nespisovný výraz pro rozhlas., navíc „neotázka“, chybí otazník.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Annas, to vím. Je to ale trochu nepřehledné.

nyjono

Dochy, to jo, hitorie se zobrazí, jenže pokud se dívám na starší dotaz, nemohu se k němu jednoduše vrátit. Musím ho pak znovu hledat.

Dochy

teď Ti asi nerozumím