suzuki

Je rychlejší myšlenka, nebo světlo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Samozřejmě že světlo. Nic rychlejšího podle Einsteina není. Myšlenka se šíří směšnou rychlostí elektrochemických vzruchů v mozku.

Další odpovědi
annas

„Co je rychlejší než světlo? No přeci myšlenky a mentální představy! “

„Vědci v šoku – objevili částice rychlejší než světlo atd.“

Nový objev. Víc v odkazu.
http://inner-light.ning.com/fo­rum/topics/ved­ci-v-soku-objevili-castice-rychlejsi-nez-svetlo?xg_sou­rce=activi

led

Na príklade JájsemRaibek možno vidieť, že myslenie je pomalšie ako svetlo. Ale samotná automatická myšlienka na vnútorný podnet, „než to urobiť na mieste, treba ísť na iné miesto“ bola najrýchlejšia, až potom reagovalo telo a samotný rozum, keď vrazil hlavou do tmy a ruka hľadala vypínač.
Výsledok praktického Raibekovho testu (súčasne odpoveď na otázku):
„Myšlienka je rýchlejšia než svetlo a to je rýchlejšie ako myslenie“

Dodatok:
A teraz po „odchode“ Raibekovej odpovede je nelogická aj moja odpoveď.
Ale veta:
„Myšlienka je rýchlejšia než svetlo a to je rýchlejšie ako myslenie“
platí naďalej. Samotný zrod myšlienky býva rôzny, niekedy vylietne ako vták a niekedy sa ťažko prediera pralesom. Ale ak sa už raz dostane na slobodu ako slovo, šírí sa rýchlosťou, čo prekoná rozpínanie svetla slnka, aj cez prekážky spoločnosti.

marci1

Není nic rychlejšího, než světlo. Kdybychom to chtěli porovnávat s rychlostí zvuku, o tom by snad šlo diskutovat. 🙂

Jrkuft

Nejrychlejší je průjem než člověk stačí rozsvítit nebo něco vymyslet posere se.

lexx

není, rychlost se vztahuje jen k hmotnému bodu dráha dělena časem, ať je to foton nebo raketa, to je jedno…

ivzez

Někdy mám pocit, že myšlenka, nejrychlejší je ta,
jež člověka přiměje udělat něco, čeho později lituje.

zjentek

U mě myšlenka ..někdy odpovím, ještě než se rozední.

bolak

V biologii na ZŠ jsme se učili, že rychlost přenosu mezi neurony je okolo 100 m/s, takže asi tak.

Randeolog01

A není to nějak jedno? Myšlenku stejně nezměříš a světlo taky přesně ne…

mosoj

Myšlenka o Plutu putuje v tvé hlavě a ještě proti rychlosti světla hlemýždím tempem. Nikoliv na Pluto. Pravdu má Kepler.

briketka10

😁 😁

Rokio

Nejrychlejší je průjem. Proč? Protože jsem dostal dřív než jsem stačil rozsvítit nebo mě něco napadlo.

Dělám si legraci. Nejrychlejší je světlo.

quentos

Právě jsem to chtěl napsat :{D>

JájsemRaibek

No já to napsal a odpověď byla admin. smazána :D

led

a pritom si použil spisovné slová…
ale v nevhodnom mieste.