Je Ryan Gosling v Blade Runner 2049 paradoxně sám replikantem?

Odpovědi
anonym

Nemám pocit že by to bylo nějak zvlášť paradoxní, lidé posílají na lov starších nespolehlivých (ve smyslu málo oddaných) replikantů novější modely protože člověk sám by proti replikantovi neměl příliš velkou šanci.

Paradoxní by bylo, kdyby replikantem byl i jejich klíčový výrobce Neander Wallace (Jared Leto), jeho chování by tomu ostatně dost nasvědčovalo, to by ale zase pro příběh samotný nebylo nejspíš až tak podstatné :)