_136

Je růžová barva pro muže v moderní době ideální?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Až se mi zježily chlupy! ;) :D :D
Hele, pokud budeš chtít být nenápadný v partě buzíků či v pochodu LGBT úchylů, proč ne? Venkoncem ani bezpečnostní faktor takové barvy (v silničním provozu) není zandebatelný. Nicméně do mého vkusu nezapadjí. ;) :)

Další odpovědi
elkon

Nevím co je moderní doba, ale tohle je hrůza.

Drap

Každý má jiný vkus. Já osobně bych si takové boty určitě nepořídil.

marci1

To jsou boty zpěváka Biebera. Ten si to může „dovolit“. 🙂
Jsem někde četla, že věznice někde v USA zavedla pro vězně růžové oblečení a ještě k tomu nechala vymalovat věznici na růžovo. Údajně se tím snížila zločinnost až o sedmdesát procent. Chudáci „slaďoučcí“. 🙂

nyjono

No to jde taky o to, jaká růžová, kolik jí je, kde je, co se k tomu nosí ostatního atd atd.

hapiky

Já jsem byl svého času v zahraničí u holiče. (stojí 20 euro) Byl jsem poslední, venku pršelo a v odkládacím prostoru pro mě zbyl jen růžový dešník.Řekl jsem si no co, přece nezmoknu. Ušel jsem asi 100 metrů a po těch úšklebcích od chodců jsem jej raději sbalil do tašky.

dubraro

Ano, pro určitou skupinu mužů.