dust8

Je ruská ruleta nejadrenalinovější disciplína?

Odpovědi
Kepler

Ano, protože se člověk vidí s kulkou v hlavě...

Ale v USA se teď množí tzv. covidové večírky. „Covidové party” jsou večírky, které pořádá osoba, která má pozitivní test na SARS-CoV-2, aby se ukázalo, jestli je koronavirus skutečný a může se šířit dál. Někdy jde i o sázku a bank bere člověk, který se nakazí jako první." https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/a­si-jsem-udelal-chybu-rekl-texasan-nez-zemrel-nakazil-se-na-covidove-party-40330368
Na takovou idiocii mohli přijít snad jen v emérice.

Rokio

Ano, protože se člověk vidí s kulkou v hlavě...

Souhlasím s Keplerem. Větší adrenalin neznám. Podle mě je to ale hlavně blbost.