Dr. Darko

Je rozumné pořídit si štěně v šestém měsíci těhotenství, aby miminko vyrůstalo s pejskem od mala?

Nejlepší odpověď
Drap

Za tři měsíce se ti nepodaří štěně vychovat tak, aby mohlo být s dítětem o samotě, bez rizika, že mu nějakým způsobem ublíží.

Další odpovědi
_Bůh_

Záleží na rase (toho psa, ne dítěte)

Ametyst

Obávám se, že nevychované štěně bude vyžadovat stejnou péči jako novorozeně. To bude zápřah. Psům se nedá věřit na 100 %, že neublíží. Na YT videích to může vypadat hezky, ale v praxi se může cokoliv zvrtnout.

Kazatel

Ne, není to rozumné.