postcd

Je rozdíl v dispozici bytu 1+2 a 2+1 ? a co znamená, když je uvedeno „kk“?

Nejlepší odpověď
Drap

1+2 a 2+1 je totéž. Kk je kuchyňský kout, neni tedy samostatná kuchyň

Další odpovědi
gecco

2+1 … dvoupokojový byt se samostatnou kuchyní
1+2 … předpokládám, že jde o totéž, jen ´nevhodně´ napsáno
2+kk … dvoupokojový byt s kuchyňským koutem (kuchyň není oddělena od pokoje)

marci1

KK je kuchyňský kout.
Dispozice bytů :
1+0 – 1 místnost + předsíň + sociální zařízení (bez kuchyně ani kuchyňského koutu)
1+kk – 1 místnost, ve které je kuchyňský kout + předsíň + sociální zařízení
1+1 – 1 místnost + kuchyň jako samostatná místnost + předsíň + sociální zařízení
2+kk – 2 místnosti, z nichž v jedné je kuchyňský kout + předsíň + sociální zařízení
2+1 – 2 místnosti + kuchyň jako samostatná místnost + předsíň + sociální zařízení
3+kk, 3+1, 4+kk … (analogicky podle předcházejících)
atypické uspořádání – dispozice, která předešlým způsobem nejde popsat

Garsoniéra – (francouzsky „garçon“ – chlapec, mladík, mladý muž), hovorově ‚garsonka‘, malý byt tvořený zpravidla jednou obytnou místností s příslušenstvím. V ČR se takto nejčastěji označují byty bez oddělené kuchyně, tedy 1+0 nebo 1+kk. 🙂
Zdroj : Wiki byt

anonym

KK je kuchyňský kout.
Doplňuji:
Rozdíl mezi 1+2 a 2+1 není.

mosoj

1+2 = 3
2+1 = 3

Prašť jako uhoď.

briketka10

marci1

3+kk, 3+1, 4+kk ? tomuto moc
nerozumím, kde je to uvedeno
uveď mi prosím ten Wiki zdroj,
nechci se přít.
Doplňuji:

vídím, že neumíš vložit odkaz
a já si ho musela najít sama :

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Byt