Hasič Rick

Je rozdíl mezi Středoevropanem, Východoevropanem a Západoevropanem?

Je mezi nimi rozdíl? Jaký? Často slyším, že lidi říkají, že jsme „většinou civilizovaní Středoevropané“, znamená to, že Zápaďáci a lidi z východní Evropy jsou o úroveň jinde? Děkuji za vysvětlení.

Odpovědi
sesednizkola

Rozdíl například mezi Rusem a Italem je obrovský. Rozdíl je v mentalitě. Teď jsem linej to rozepisovat. Rozdíl je také ve vyspělosti státu, takové Německo je vyspělejší než Česko atd.

Z tvé otázky cítím, že jsi ještě nejspíš nikdy ČR neopustil nebo je to pod 15, protože jinak by ses takhle hloupě neptal. Úroveň otázek co je tu za poslední dobu je opravdu síla teda.