Je rozdíl mezi mužským afrodisiakem a feromonem?

Odpovědi
ivzez

Ano, je a velký. Afrodisiaka existují a působí, feromony na lidi nepůsobí.
„Lidské feromony“ jsou jen dobrým zdrojem příjmů pro „výrobce“ a prodejce.

Feromon neláká, je to lež prodejců.

mosoj

Feromon láká afrodisiakum podporuje.

Dochy

Afrodisiakum podporuje „funkce“ u toho kdo ho použije. Feromon pachem láká opačné pohlaví (teda to je asi nejznámější funkce, ale v přírodě jsou ty feromony používané i pro jiné signalizace).

Jestli existuje nějaký lidský feromon je otázka. Rozhodně bych ho nečekal v lahvičce zakoupené v Sefoře

anonym

Tak se ale domluvte, tohle miluju když se tu někdo na něco ptá a jeden píše něco, druhá něco jiného…

ivzez

Kevine, ověřte si u kohokoliv rozumného.

„Lidské feromony“ fungují stejně jako tabletky pro zázračný růst vlasů, rychlé hubnutí, … adaptér do zásuvky, který Vám do bytu nepustí elektřinu z jaderných elktráren a řada dalších věcí.

Nemám teď čas hledat odkazy, ale četla jsem dost názorů odborníků, které tvrzení prodejců popírají.

Ale jestli chcete někomu dát vydělat „za nic“, je to vaše volba…