Rokio

Je rozdíl, když se chlap na veřejnosti podrbe na koulích, protože ho svědí, nebo když muž masturbuje na veřejnosti?

Dostane ten onanující muž větší trest než chlap, který se na nich podrbe jen proto, protože ho zasvědily?

Odpovědi
Malvína

Nejsem si vědoma případu, kdy by potrestali muže, který se drbe. Z pohledu ženy mi to přijde neslušné, ale prej tomu nejde zamezit. Ono… nosit takovej váček, plandající se mezi nohama… Asi se tomu snažím porozumět.
Onanie na veřejnosti je hnus, to ptáče bych jim ufikla, prasata.

Kepler

S masturbací drbání se po koulích nic nespojuje. Takový drbánek nanejvýš pobaví okolí, zvláště když si ještě při tom samým blahem prdne. Poláci to omluvně doprovázejí komentářem: „Coś w kule mnie najada, toť napewno Wkulegryz!“

autacek

Pokud masturbuješ stylem drbání na koulích, tak děláš něco špatně.

Koukám, že ti v předchozí otázce přišel kámoš, tak ti třeba nějaké triky poradí.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-cem-jste-dobri-v-cem-vynikate

Drap

Ano, je rozdíl

zjentek

Tak zkus si drandit karla na kameru před šťubárnou a až vylezou, řekni jim, že si drbeš žaluda, bo tě začal čertovsky svědit. Pak pochopíš. Pak napiš, bo by mě výsledek taky zajímal!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.