Kryšpín

Je rizikové řídit v těhotenství osobní automobil?

Manželka fotbalisty Krmenšíka řídila v noci terenní automobil, nepila alkohol, ani drogy a jak se ji udělalo nevolno nabourala 4 auta a popelnici ještě že to bylo bez zranění

Nejlepší odpověď
annas

Těhotná žena by měla zvážit, jak je na tom zdravotně., nespoléhat na to,, že každý řidič na silnici jede zodpovědně … Zvláště pokud je ve vyšším stupni těhotenství, měla by se řízení auta vyhnout. Může třeba náhle zabrzdit a narazit se do břicha.

Ale opět jste nevložil odkaz, vypadá to, že manželka kryje svého manžela.

Podle svědků boural Krmenčík. Zřejmě byl pod vlivem alkoholu. Je to nezodpovědnost, alkohol za volant nepatří … K tomu není co dodat …

https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/michael-krmencik-dopravni-nehoda-fotbalista-viktoria-plzen-praha-manzelka-policie.A190523_101­200_domaci_tho

Další odpovědi
Dochy

A je pro anorektičky rizikové řídit automobil??
Každý musí zvážit svůj zdravotní stav a podle toho se rozhodnout. Těhotenství většinou nemá vliv na základní poznávací funkce mozku. Náhlá zdravotní indispozice může teoreticky potkat každého, samozřejmě za některých okolností je ta pravděpodobnos­t vyšší.

cukrar

Není rizikové řídit těhotná. Mnohé testy to vysvětlují.