FlAsh_7

Je Reflex bulvár?

Nejlepší odpověď
GM

Není. Je horší než bulvár!

Další odpovědi
annas

Když se zajímáte o odbornou literaturu a encyklopedii, mohl jste si informaci vyhledat.

Měl l jste vložil odkaz, odkud jste informaci čerpal. Bylo možné informace srovnat.

Když před x lety začal vycházet tiskem Reflex, byl to kvalitní týdeník. Měl dané principy, pravidla, která dodržoval.

Teď už jej nečtu, ale když si projdete odkaz, dovíte se i to,, že

"Zpětně viděno, když se Reflex ve své třicetileté historii těchto zásad držel, šel nahoru, když je opustil, cyklus nabral opačný směr – vioz níž. .

https://www.re­flex.cz/clanek/cau­sy/103274/cau­sa-reflex-tydenik-ktery-se-v-plne-sile-dozil-triceti-let-co-tvori-jeho-zvlastni-fenomen.html

„Reflex – je český, pravicově-konzervativně orientovaný, společenský týdeník, vydávaný Czech News Center. Patří k nejčtenějším[20] a věnuje se společenským, politickým, kulturním a publicistickým tématům. “

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/M%C3%A9dia_v_%C4%8Ces­ku

Za bulvár se nepovažuje ani jeho webová stránka.

"Klasifikace zhruba 60 webů vychází z podobností publika, které na ně přichází. Doplněna je o další parametry, jako je struktura návštěvnosti a obsah.

Weby byly rozčleněny do těchto základních kategorií.

1. Hlavní proud: idnes.cz, lidovky.cz, aktualne.cz, novinky.cz, tiscali.cz, ceskenoviny.cz, irozhlas.cz, metro.cz, ihned.cz, denik.cz, e15.cz, seznamzpravy.cz, info.cz, respekt.cz, tyden.cz, reflex.cz, euro.cz

2. Bulvární média: blesk.cz, ahaonline.cz, super.cz, expres.cz, g.cz, extra.cz

Další členění v odkazu,.

https://hlida­cipes.org/mapa-ceskych-webovych-medii-hlavni-proud-bulvar-investigace-dezinformatori-a-ti-druzi/

ivzez

Dnes už skoro ano.
Přinejmenším některé články na mne působí bulvárně (některé i vulgárně).

Reflex čtu nárazově, nevyhledávám jej, čtu jen ta čísla, která někde dostanu.
Nemám dlouhodobý přehled.
Kvalita článků se někdy liší i číslo od čísla > některé jsou celkem dobré, jiné nestojí za čas věnovaný jejich přečtení.
Mám z Reflexu smíšený pocit, peníze bych na něj nevydala.

(To jsem mu udělala „reklamu“, že?)

elkon

Je to odpad.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.