Lgee

Je reálné za týden získat milion zhlédnutí pomoci spamu?

Milion shlédnutí na YouTube.

Odpovědi
Kazatel

Ano.

anonym

Musel bys vědět jak emaily optimalizovat aby je tak snadno neodchytávaly antispam filtry (musel bys být schopen strojově dohledávat přes sociální sítě a web například přátele a kontakty daného emailu kterými bys fingoval důvěryhodného odesilatele) … musel bys pochopitelně zajistit kvalitní překlady a identifikovat správně jazyk příjemce, musel bys nějakou slovníkovou metodou dohledávání synonym například umět text měnit a generovat tisíce jeho variant, třeba jen záměnami synonym ale i dalšími úpravami. To není vůbec nic snadného, takže pokud bys tomu to péči nevěnoval tak ne, není to reálné …

Lgee

Samozřejmě nemám na mysli email… Mluvil sem o YouTube. Tak nevím proč sem cpes email.

Lgee

Kdo píše o emailech???

anonym

Ne, vyžaduje to značnou péči zajistit aby většina takového spamu nekončila ve spárech vytrénovaných filtrů. A tu bys tomu zřejmě v takovémto rozsahu nebyl schopen věnovat.

Lgee

Ještě v roce 2016 se snad žádný spam nazachycoval (mimo email) takže nevidím důvod proč by ten manuální měl být obtížný.. O 3 roky později to zas žádný velký rozdíl není.