Psychotic

Je reálně možné někomu ukopnout hlavu?

Předpoklady:

  1. Ideální podmínky, provedení kopu i svaly kopajícího;
  2. připouští se jen jeden kop;
  3. hlava nebo krk nebyly předem poškozeny.

Zkrátka se ptám, zda je v lidských možnostech vyvinout takovou sílu.

Odpovědi
Houslovyklic

Myslím si, že ne, ale potvrzené vlastní zkušeností to nemám…

jjj123456789

Ukopnout hlavu možné je, jedná-li se o stranický úkol.

Quimby

Není, pokud bys vyvinul fakt velkou sílu, tak si myslím, že lebku maximálně prorazíš, ale vzhledem ktomu, že je krk a celé uchycení hlavy celkem pružné, tak by se ti přetrhnout veškeré svaly nepodařilo.

zjentek

zkus trénovat na sváru ..přivař si nějakou elektrodou železnou hlavu na nějakej sloupek a když to ukopneš, ukopneš i originální hlavu

Hanzelka

Taky hraje roli jaké boty „útočník“ má