Kohut57

Je realizovatelná ?

Je realizovatelná ,nebo položená na reálných základech Holešovská výzva ? Je Česko „Království dánské“, nebo je takový celý svět ? Má se tím člověk zaobírat, může něco ovlivnit, co je na vahách?
Doplňuji:
Co si myslíte o průběhu manifestací?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že podstata a myšlenka této akce je správná. Bohužel přišla asi ještě příliš brzy. Lidé stále nějak přežívají a ze strachu, aby na tom ještě nebyli hůře, tak se nechtějí do ničeho míchat, i když třeba souhlasí.
Až však nastane ten pravý čas, a národ toho bude mít už dost, tak bude třeba nějaká jiná výzva a snad se něco změní. Mrzí mne, že se toho už asi nedočkám.
Myslím, že má cenu se tím zaobírat. Jeden člověk nezmůže nic, ale pokud by jsme takto k tomu přistoupilio všichni, tak zákonitě bude ještě hůř. Toto vedení přece jenom pořád zkouší, co ještě všechno jsme schopni vydržet.