autacek

Je prozíravé držet se dnes od Číňanů dál, třeba když si vedle Vás sednou v tramvaji?

Odpovědi
Ametyst

Je to prozíravé.V Německu se ten pacient s koronavirem nakazil na školení, kde sedel vedle Číňanky.

Bobek 2

Obecně je v době chřipkových epidemií prozíravé držet se od lidí dál a dbát na hygienické zásady. A v tramvaji máš asi milionkrát větší pravděpodobnost že chytneš cokoliv jiného než koronavir.

led

Pozor na vonkajší prejav rasizmu. Túto chorobu nerozširujú len Číňania. Nie každý pochopí váš „strach o vlastné zdravie“.
Malá poznámka, ak váš strach pramení z mediálne šírenej paniky z „čínskej choroby koronavírus“, asi by ste mali zaliezť na samotu , ďaleko od ľudí a žiť ako pustovník v skafandri.

zjentek

A v jaký souvislosti? Je třeba si uvědomit, že tento web NEDISPONUJE DATY A ČASY vložení otázek či odpovědí, takže časem, až si na koronavirus už nikdo nevzpomene, bude tvá otázka vypadat všelijak. Možná po tobě i půjdou! (;(;

Led, takové místo neexistuje (SVOBODNĚ si na takové „zaliesť“).

Kryšpín

Měl by odpovědět odborník specialista, expert, ochránce, zda by nedošlo k nepříjemné situaci a Čínský mužík by se mohl cítit diskriminován.

led

zjentek, nemáte pravdu. Každý, kto chce, dokáže slobodne (z vlastného rozhodnutia) zaliezť či už fyzicky, alebo vnútorne do samoty. Netrvrďte mi, že nedokážete „vypnúť“ od ľudí.

zjentek

Vy zase pletete hrušky s jabkama. I když si vypnu vnitřně od ludí, tak si jako poustevník ve skafandru nepřijdu. Samota byla zřejmě myšlena jako Bohem opuštěné místo uprostřed zeleně, ne snad? Totiž Bůh se podle všeho odtamtud stáhnul mezi obydlí, podobně jako i zvířátka. (;

led

Človek dokáže byť aj sám medzi ľuďmi (a pritom byť zdravý)