Rokio

Je prostitut osoba, která chodí pravidelně do nevěstince za tou stejnou prostitutkou?

Předpokládejme, že daný člověk je svobodný a vždy jednou za měsíc navštěvuje danou konkrétní prostitku do nevěstince, aby toho muže uspokojila po stránce sexu.

Je pak daný člověk prostitut, když měl sex pouze s touto prostitutkou a s žádnou jinou?

Nejlepší odpověď
Drap

Prostitut a proutník jsou dva odlišné pojmy. Každý znamená něco jiného.
K opravené otázce. Ne, neni to prostitut.

Další odpovědi
orestez

Podle mě, když navštěvuji tentýž server odpovědi čézet, jsem Hurvín. Tamten člověk není prostitut, je klient služby. Jako když se jde ostříhat do kadeřnictví. Je nutné už změnit katolická dogma? .

Kryšpín

Je to blb a má dost problém se svým chtíčem a nemá problém s penězi