zjentek

Je prospěšné takto bez varování zdražovat prakticky cokoli/všechno?

No, nikdo nic neříkal no a palivo na Shell mě rázem stojí 40 Kč. Šok namátkou.

Dobre je, že člověka takové počínání může brzy přestat šokovat.
https://pozitivni-zpravy.cz/co-delat-s-penezi-dozvite-se-na-online-investicni-konferenci-na-podporu-ukrajiny/?utm_cam­paign=abtest183_vzhled_­vyh_pole_na_tel_var­CC&utm_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
da ny

Pro ty, kterým jdou zisky (ty zbytečně vysoké) do kapsy, ano. A pro stát, který si mastí na DPH, ano.
Hřích je, že Pětikolka (Fiala)/stát, nezastropovala ceny pohonných hmot.
Nezrušila přechodně DPH u cen základních potravin, energií. Všude kolem nás/v EU to jde….! Naši sousedé zakázali již v době pandemie nárůst cen některých potravin a zboží.
Fiala, jen ajen samé až drastické škrty (zdravotnictví školství, IZS, náhradní výživné atd.). Proč, za svou odměnu, kašlou na „vlastní národ“?

Dala by se položit otázka, v duchu uživatele _Bůh_. Mohla by vypadat třeba takto: „Proč strany naší pětikoalice nenávidí Česko (jeho občany)?“
😁

Další odpovědi
Kepler

Bez varování? Ty nesleduješ média? Už varovali dávno (vč. benzínu za 40) a já hned po vypuknutí pandemie covidu, to se přece dalo čekat. A teď do toho ještě ten Adolf Vladimir Putler…

aliendrone

Muehehe, DOST dobrý! Sakra, až se online dovzděláš, tak Rokiovi sebereš kšeft „investičního poradce“. Nestydíš se? Jsem zvědaff, co on na to (jestli tedy nestojí někde na přechodu pro chodce a nedumá). ;) :D :D

elkon

Žádné zdražování není prospěšné – pro spotřebitele.

zjentek

Da ny, ten smajl v samotným závěru je pěkný, ale trochu z něj bohužel mrazí.