Themeansar

Je produkce informací, co nejsou otestované v praxi chybou v konzumním systému

Napadá mě přirovnání s tisknutím nekrytých peněz a následkem je veliká inflace která vede ke krizi a válce. Jsme od narození do smrti pod vlivem informací, co nejsou otestované v praxi, to lidi v minulosti chybovali ale my v současnosti už nechybujeme. Lidi nechápou to, že všechny problémy mají svoje příčiny, pokud je zde zaostalost a bída tak příčinou jsou chyby těch co zde chybně dlouho centrálně vládnou, pokud někdo řekne že by se nemělo lhát a krást tak jej vyhodíme z okna, to je naše stará tradice.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď

A opět kecy.

Drap

Jiná odpověď

Pochopil jsem to tak, že se neptáš na nic, vše je ti jasné a jen sem píšeš ty bláboly aby tě bylo více vidět?

aliendrone

Jiná odpověď

Záleží na úhlu pohledu, Někdo řekne že ano, jiný to bude považovat za určující PŘÍZNAK systému a ještě další třeba třeba ani neví, o čem jde řeč. 🙂