Lgee

Je problém získat tunu zlata?

teď sem se na podobnou otázku ptal na jiném webu, a někdo mi řekl že tuna tolik zlata není na trhu, snad to není zas tak moc zlata aby to nebylo na trhu a nedalo se to koupit ne?

Nejlepší odpověď
cochee

Problém? Ne, není. Kilový odlitek investičního zlata stojí něco přes milion káčé. Tak těch víc jak tisíc milionů (alias miliardu) vysol a tuna je tvá 🙂

Další odpovědi
hapiky

Problém je získat peníze!(kupu peněz)

dudu

Nebo vyčkej do podzimu. Sehnat deset metráků našeho zeleného nebo bílého zlata snad nebude až tak velký problém.
Pro naše mladé uvádím, že už za komunistů byl zeleným zlatem nazýván chmel a bílým pak cukr.