orestez

Je problém v antioxidantech a enzymech?

Předkové měli víc pohybu, míň stresu (údajně), jedli víc zeleniny a sádla které málo oxiduje, nekouřili (ale kouřili, ne že ne), nejezdili auty-vlaky-letadly a nejezdili výtahy protože bydleli v přízemí. Žili zdravějším životem, než současná generace (údajně). Přesto byla nedávno zveřejněna statistika o delším pobírání důchodu než před 20 lety.

Odpovědi
ivzez

Předkové neměli k dispozici tolik technických pomocníků
jako my → dříve se „opotřebovali“, upracovali…
Lékařská péče sice odpovídala tehdejší době, ale dnešní úrovně
nedosahovala (na prodloužení života ná vliv i medicína).