Vandal

Je problém špatný údaj na letence?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, přítel mi koupil letenku za ním do Španělska na španělských stránkách, ta mi přišla na email ale jako občanství mi přišlo že jsem Španělka. Je to problém? Ostatní údaje jsou správné, popřípadě jak to mám řešit? Letím zítra. Děkuji

Odpovědi
autacek

Kdyby ses netahala se Španělem a nepohrdala českýma klukama, nemusela jsi takové problémy řešit. Ano, problém to je, kontaktuj prodejce letenky a požádej je o změnu. Ta bude asi zpoplatněna. Je ale docela možné, že si chybného údaje nikdo nevšimne, záleží na okolnostech.