SimpleWeepB.

Je problém najít brigádu k VŠ?

Rozvrh hodina ráno hodina pozdě odpoledne 4× týdně, takže práci ideálně flexibilní. Myslíte, že to bude problém? Máte zkušenost?

Hledat budu v Brně…

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Tady je velké riziko, že kvůli práci budeš flákat školu, protože práce tě motivuje víc , protože tam máš peníze a ve škole se spíš nudíš, když sedíš v lavici a posloucháš a škola tě neplatí ale naopak, kvůli škole ještě musíš utrácet za knihovnu, kopírování, učebnice, pracovní sešity,…

Další odpovědi
RQLM

není to problém. já jsem třeba psal články pro dva servery. časově flexibilní a výdělek slušný.

Drap

Občas se dá najít.....hledat, hledat, pořád procházet nabídky a vybírat.

Alesh

Problém to nejspíš bude, ale ne neřešitelný. Každopádně bych doporučoval hledat brigádu s ohledem na studovaný obor, z důvodu získání praxe v oboru. Vytipoval bych si takové firmy a pak je přímo oslovil, osobně, telefonicky, předal životopis.

eLx

problém to neni, spíš je otázka, jestli takový brigády budeš chtít dělat (noční ve skladu, noční vrátnice, calling..)