PitrSvitr

Je problém Čechů, že světu nemají co nabídnout, nebo že to nedovedou správně prezentovat ?

Doplňuji:
Nejde o mou otázku, nýbrž o otázku nalezenou v tisku. Chtěl jsem znát Váš názor, tak na mě prosím neútočte !!! Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

to myslíte vážně?
Doplňuji:
to nebylo míněno jako útok, byl jsem tou otázkou prostě překvapen. Češi rozhodně co nabídnout mají a není toho málo. Že si to o sobě nemyslí ti jednotliví pisatelé, je vcelku problém – rozhodně to ale nemají vztahovat na Čechy celkově

Další odpovědi
sejtanka

Co blázníte,máme tady skvělé doktory z oboru neurochirurgie,oční lékaře a spoustů dalších skvělých lidí,kteří myslím mají co nabídnout.Málo asi čtete.

PitrSvitr

Nechci být nezdvořilý, ale máte pocit, že kdybych to nemyslel vážně, že bych to sem psal ??