Kryšpín

Je pro zdraví bezpečné a ekologické rekonstrukce střech bez demontáže?

Bez odstranění původní krytiny / asbestu / záruka, zvýšení zateplení, rychlé čisté a ekonomické. Stará střecha 100 let asbest na prkna bez lepenky, firma na asbest natáhne pásy jakési pásy šindele přitluče a hotovo. Kolega na tu rychlovku váhá z důvodů že se při pokládce naruší popraskají asbesty a prach může pronikat na půdu. Šéf firmy má názor vše je ekologicky schváleno, tudíž žádný problém

Uvádějte prosím zdroj.

Nejlepší odpověď
Edison

A hasiči se pak z toho můžou pos… zvencnout… Ona je to pak radost hasit něco s dvojitou střechou. Když na to přijde, tak to pak zlikvidujou celý. Takže eko, nebo úspory jsou dvě z mnoha stran mince. Já bych to nedělal a udělal normálně novou střechu.

Další odpovědi
aliendrone

Přijde mi to podivné. Rekonstrukce střechy BEZ rozebrání? To je jako GO motoru bez toho, aby se vyndal z auta. ;) :D :D Hele, když něco dělat, tak POŘÁDNĚ nebo se na to vybodni. Azbest MUSÍ pryč, tečka. :)

hapiky

Údajně by mohla stará střecha a zřejmě i nová zpráchnivět.
Kdy ano a kdy ne, řekne jen odborník.

cukrar

Ale to není rekonstrukce střechy, nýbrž zakrytí stavajícího, žalostného stavu.
To snad nikdo nemůže chtít.