Lotr2008

Je pro vás těžší teoretická fyzika či organická chemie?

Je pro vás teší teoretická fyzika čí organická chemie?

Nejlepší odpověď
Drap

Těší mne jak fyzika, tak organická chemie.

Další odpovědi
cochee

„TEŠÍ“??? Že ti hanba nenafackuje.

Kelt

Těšila mne chemie i fyzika a zajímá mne to ještě nyní. Ale zda chceš vědět , zda je těžší teoretická fyzika nebo organická chemie, to je věc názoru. Asi by bylo dobré, aby ti spadla na hlavu tlustá učebnice organické chemie nebo teoretické fyziky a byl bys schopen odpovědět si sám, co tě více těší.

briketka10

Z obou jsem skoro propadala :(

Gus_Fring

Ještě jsem nevystudoval ani jedno, ale zajímavější mi přijde organická chemie. Navíc v teoretické fyzice zbývá už jen pár otázek, přestože velkých. Zatímco v organické chemii žádný Einstein nebyl, takže ten směr se teprve ukáže.
Ve škole je ale chemie zajímavější předmět.