Rokio

Je pro vás důležitější dodržování norem etikety, nebo to, co si o vás myslí ostatní?

Nejlepší odpověď
johana 56

Slušné chování pro mne není velkou neznámou a tím se řídím Občas je sice potřeba se sevřenými čelistmi překousnout negativní reakce, ale život není jen procházka růžovým sadem…

Škola života a poznávání:
U lidí, které znám a záleží mi na nich, vím, co si o mně myslí. Mám raději takové, kteří šetří lichotkami a neváhají objektivně kritizovat.
Lidem, kteří se letmo mihnou mým životem nebo je znám od ‚vidění‘, neberu jejich osobní názor na mou maličkost. Není důležitý, protože od nich nic nechci ani jim nic nedlužím.
Pozdravím a jdu dál…

Další odpovědi
Drap

Svým způsobem je důležité obojí.