Kepler

Jsou místa v ČR kde to tak vypadá.

Pro bolševiky ta doba už pominula a tak rádi vzpomínají na RaJ (pro ty později narozené: podnik Restaurace a Jídelny). Ale jinak jak pro koho. Jak říkal Hrušínský ve Slavnostech sněženek: tady by mohlo být tak krásně…

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď.

V jistých věcech určitě, na 100% v jiných třeba méně. Hodnotit nějak celkově by byl pouze subjektivní pocit a takto vytvořená hodnota by o ničem nevypovídala.

Rokio

Jiná odpověď.

V porovnání s celosvětovým průměrem je Česko rájem na Zemi. Na Evropské poměry je to ale slabý průměr.

aliendrone

Jiná odpověď.

Především – jsem rád, že už umíš dělat anketu (vkládáš možnost „Jiná odpověď“)! Jen tak dál chlape, my z tebe toho intelektuála nakonec uděláme! ;) :D :D

Jinak – pamatuj si, že pro chlapy rájem na Zemi nejsou státy, ale ŽENY! (buzny mezi chlapy nepočítám)
Jenže… jak už to tak chodí, stejně dobře mohou být i PEKLEM! ;) :D :D

aliendrone

Keplere, já na RaJ vzpomínám moc rád a to nejsem bolšán. Co jsem si tam kdysi užil legrace (i jiného)… ;) :D :D