Rokio

Je pro vás atraktivnější pes ke koupi pouliční směska, nebo čistokrevný pes bez průkazu původu?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni čistokrevný pes bez průkazu původu. Pes je čistokrevný pokud má patřičné doklady. Pokud je nemá, je považován za křížence.

Další odpovědi
da ny

Jak píše Drap, pokud si koupím od chovatele psa bez papírů, vím, že není čistekrevný, ale splňuje výběr mnou vybrané rasy..
Pouliční směs nemusím kupovat, majitel ji rád daruje :)

Mc Merkurion

… pes se nekupuje, psa si vybíráme, že zaplatíme dodatečně porodný místo sociálky je věc druhá … láska a porozumění se nedá koupit …

johana 56

Při výběru psa zvažuji podmínky, které potřebuje a zvládnutí jeho výchovy.
Nejde mi o atraktivní módní doplněk, ale o dobrého kamaráda…