Slezan

Je pro práci lepší Mac nebo Windows?

Nejlepší odpověď
Hudler

Tak Mac je dražší a stabilnější. Jestli to nebude nějaké programování, tak bych si raději vybral Mac.

Další odpovědi
Huňáry

tady si dovolím nesouhlasit s odpovědí která zde byla jako první.

Mac není nutně dražší … Například bílý model ( 25 000 Kč včetně DPH ) , je plnohodnotný a výkonný notebook který vydrží na baterii až 10 hodin … v této třídě nemá konkurenci …

Pokud se jedná o klasickou práci ( internet + kancelářský software + mail ) tak je MAC v podstatě identická volba jako PC.

Nicméně pro běžného uživatele bude operační systém přehlednější a snadnější k používání :)

anonym

MacOS i Windows a třeba i UBUNTU Linux jsou pro práci vhodné.

Jakou práci máte na mysli konkrétně? Grafika, 3D grafika, CAD/CAM, DTP, komponování hudby, programování nebo něco ještě specifičtějšího (?) nebo naopak obvyklejšího (office, pošta, internet) ?

zvládnou to všechny …