Je pro někoho dno vrcholem?

Nejlepší odpověď
annas

Dostat se na dno, znamená pro někoho vrchol možností.

Obrazně – řemeslo má zlaté dno, tedy řemeslnik nemusí mít starost o svou budoucnost, protože je to pro něho vrchol toho, co umí., má zajištěný výdělek.

Skutečně – třeba speleolog se dostane na dno jeskyně, ale a je to i jeho vrchol, protože dno bylo nejhlubší, kam se ztím dostal.

Může to být i opačně – někdo vystoupí na nevjyšší vrchol, ale se silami je na dně.
--

Další odpovědi
Lamalam

Jacques Piccard?

Altair-AC

Když vyvrcholím na dno ,tak pak je pro mne dno vrcholem masturbace