Banshee

Je pro naše tělo lepší voda z vodovodu nebo koupená?

Nejlepší odpověď
Hlada

Podle testů je ve vodovodních sítích voda kvalitnější než balená. Pro zdraví člověka je to ale druhořadá záležitost, které není třeba věnovat větší pozornost.

Další odpovědi
anonym

Dříve jsem kupovala dobrou vodu,teď jsme přešli na „kohoutkovou“,máme vodu výbornou,odpadá mi běhání s petkama do kontíku.Dám si do ní citrón nebo limetku,nemá to chybu.

tom004

Já jsem pro vodu z vodovodu. Jak už bylo několikrát prokázáno,balené vody,jsou „nebezpečně“ čisté.Samozřejmě,že ne všechny.Nevadí mi Magnesia.

Berušinka

Samozřejmě, že ta z vodovodu. Koupené mají vysoký obsah oxidu uhličitého a to pro tělo není dobré.

led

Z vodovodu. Balená voda je zbavená rôznych tzv.„škodlivých“ prímesí. Ale telo zúžitkuje aj stopy Fe z hrdzavého (rezavého) vodovodu.