zjentek

Je pro nás „kovídek“ vlastně pozitivem, jelikož mnohem méně lidí při něm zemře na klimatické znečištění?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Co si budem. Čistí se životní prostředí, školský systém se učí modernějšímu způsobu výuky, živnostníci dostávají peníze zdarma a nemusí platit zálohy, zaměstnanci mají náhrady mzdy nebo home office, krom toho covid učí lidem hygieny, respektu a zodpovědnosti. Nakonec více užitku než škody :)

Další odpovědi
elkon

Ty jsi tím šmejdem tak posedlej, že až to skončí, tak abys vyhledal duševní oporu.

eoopy

Klimatické znečištění,ale přece neexistuje – nebo už ano? Myslím, že každý může vidět, že je něco jinak takže se utop ve vlastních lžích

led

Pri pohľade z vesmíru to vyzerá, akoby sa svätá Greta pustila do veľkonočného upratovania. Odrazu z kozmu vidno aj na povrch zeme cez čisté okná atmosféry.
Len keby ten nešťastný čistič okien „kovídek“ nemal pri nadýchaní aj sprievodné negatívne následky na ľudský organizmus.

Edison

Ona tam je nějaká pozitivní korelce?

Kepler

Ano, jeden aspoň ví, na co umírá. Ti ostatní to nevědí.