Avatar uživatele
USAonly

Je pro mě border kolie vhodná?

Před dvěma měsíci mi umřel pejsek středního knírače a ještě mám doma jorkšírka který je strašný lenoch. Já jako veliký sportovec potřebuji psa na sport. Všichni mí známí mi doporučují border kolii ale já mám strach že ji nezvládnu píše se že je to strašný sportovec a neunavitelná tak se chci zeptat jestli ji bude stačit takovíto den: Ráno ještě před 7 na půl hodiny procházka a když bude teplo tak celé dopoledne může být na zahradě ale dopoledne jsem ve škole nebo by se jí asi dopoledne věnovala spolubydlící která do školy nechodí. A odpoledne 10 km na kole nějaké běh a půl hodky večer na brusle. Jinak každou středu jsou agility a každou sobotu poslušnost. Jenom mám strach s toho dopoledne že se bude nudit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, weronika před 4393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Znám dost lidí,kteří borderkám nevěnují zdaleka tolik času,jako hodláš ty.Budete spokojeni-ty i borderka…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Takové aktivity by jí mohly vyhovovat.
Názor

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Bez problémů to zvládne. Jsou to skvělí psi pro sport . Neni dobré je nechat aby se nudili. Jinak to bude v pohodě. Jsou to psi, kteří jsou vděční, když mohou něco dělat. Cvičit se dá s nimi téměř cokoli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
weronika

u vás se nebude nudit..to dopoledne může strávit tím že bude „čerpat síly“ na odpolední tréning a dovádění…a třeba kdyby se nudila tak jí můžete dát na to dopoledne nějakou hračku…a jeslti máte doma ještě jednoho pejska tak má a vy také o zábavu postaráno…pokud si ovšem padnou do oka…no a třeba časem pokud bude váš nový pejsek hravý tak rozpohybuhe toho vašeho lenocha…časem napište jak to dopadlo 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek