Je pro kupce lepší koupit chalupu nebo chatu se zahradou v zahradkářské kolonii nebo na pozemku soukromého prodejce?

Zajímalo by mě,jestli je pro kupce lepší koupit chalupu nebo chatu v zahradkářské kolonii nebo je pro kupce lepší koupit chalupu nebo chatu na pozemku odkoupenou od města,obce nebo od soukromého prodejce s příjezdovou cestou osobním vlastnictví. děkuji foto: chata na prodej(inzerce)

Odpovědi
Mc Merkurion

… tak záleží, čemu dáváš přednost: jestli sídlišti naležato, což zahrádkářská kolonie je, nebo klídku, pohodlí, prostoru a samotě … vlastnické vztahy jsou v obou případech možný jakékoli, od pronájmu až po osobní vlastnictví …