Complex

Je pro epileptiky nebezpečné prohlížení měnících se obrazců v kaleidoskopu?

Odpovědi
Dochy

Myslím, že většině epileptiků by to nevadilo. Ale bude záležet případ od případu. Většinou se ty obrázky mění dost pomalu, navíc si to může sám ovlivnit.

EKSOT: Proč myslíš, že by z toho nic neměli? To pak můžeš říct, že je koncept kaleidoskopu k ničemu a ani by se neměl vyrábět. Epileptici obecně jsou v naprosté většině doby naprosto stejní jako neepileptici 😉

EKSOT123

Dochy jasny, máš pravdu. ale při záchvatu by se obrazce měnily tak rychle, že by si je ani nestihli prohlídnout.