Gus_Fring

Je pro ČR stále národním sportem hokej?

Po našem neúspěchu na MS juniorů a uvědomění si, že naposledy z MS v hokeji čeští reprezentanté získali medaili v roce 2012 (zlatou naposledy v roce 2010) a o světových pohárech a olympiádách za posledních 20 let nemluvě, mě napadlo, zda-li je pro Čechy stále hokej národním sportem. Co myslíte vy? Vnímají nás silné týmy jako Kanada aj. jako součást „Velké šestky/pětky“? Anebo jsme už tzv. za zenitem?

Nejlepší odpověď
jirka F

Myslím že ano hokej je mnohem lepší než fotbal. Je akčnější.

Další odpovědi
Tabea

Stále je hokej národním sportem, protože stále jsou dobré výsledky a patříme (aspoň v tom seniorském hokeji) do top osmičky. Uvidíme, co dál, tímto stylem (viz. MSJ se dokonale blížíme do průměru hokejové společnosti).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.