eendy

Je přípustné použití vlnitého eternitu pro přikrytí např. palivového dřeva?

Nejlepší odpověď
elkon

Samozřejmě, pokud vám doma zbyl, klidně použijte. Hlavně dobře upevnit, aby vítr nevyhrál.

Další odpovědi
Drap

Ano, je to přípustné. U eternitu vzniká problém hlavně při likvidaci.

cukrar

Ano, je to přípustné.

Dochy

OK mi to nepřijde. Zejména starý zvětralý eternit bude při každé manipulaci s ním uvolňovat vlákna.
Pokud máš novou variantu bez azbestu, neměl by to být problém.

elkon

Kapitáne, sousedovi do toho nic není. A mimochodem, nepíše se aby jste, ale abyste.