Dr. Darko

Je princ Harry stále členem královské rodiny?

Odpovědi
Ametyst

Je členem královské rodiny. Právě dostal nabídku to dokázat, ale odmítl. Nemá smysl pro povinnost. Chce sedět na dvou židlích a profitovat z obou pozic: být princ, a přitom pomlouvat královskou rodinu ze své kalifornské rezidence.

Pepa25

Samozřejmě je. Dokonce ho Koruna pořád uvádí v oficiálním seznamu následníků: https://www.ro­yal.uk/succes­sion
Zároveň ale na základě uzavřené dohody nemůže reprezentovat krále a nedostává žádné peníze britských daňových poplatníků.