Kazatel

Je příliv žen z Ukrajiny tzv. vodou na mlýn, šancí jinak neudatelným českým „lúzrům“?

Odpovědi
paul1

Jsou mezi nimi i vzdělané fešandy, najdou u nich štestí i jiní.

Filip84

To si nemyslím.

Ukrajinská mentalita je jiná. I česká a moravská mentalita je jiná, o slezské ani nemluvě. Moravské a slezské mentalitě jsou nejblíže Rusíni, ale Rusíni tady byli hojně zastoupeni i před tím.

Pokud je někdo „loser“, tak je „loser“ z nějaké příčiny. To, že nemá ženskou, není tím, že je „loser“, protože jsou i ženské „loser“; buďto je to tím, že se ženských „bojí“, má problém s nimi navázat i jen rozhovor, ne tak vztah, nebo má nějaký jiný psychický problém, nebo má nereálné představy a požadavky (a, opět, platí to bez ohledu na pohlaví).

Na tom příliv ženských někde odjinud nic nezmění.

Hlada

Není.
Ženy z Ukrajiny se sem nepřijely seznamovat, ale především ochránit své děti. Navíc je to jiná mentalita. Je to země, kterou se prohnala válka a kde ženy zvládají i těžké mužské práce. Většinou jsou velmi hrdé, vzdělané a samostatné. Potrpí si na zdobnost a nákladné oblečení. Na partnery jsou proto náročné a rozhodně nejsou šancí pro někoho, kdo se neumí udat ani u nás.

zjentek

Prdlajs, vrzneš si a zůstaneš lúzrem s odérem těžkého parfému, to je celý.