setapouch

Je prezident Zeman při smyslech?

Téměř v předvečer výročí mnichovské dohody vystoupí na podporu Ruska proti Ukrajině?

http://zpravy­.idnes.cz/zema­nuv-projev-na-rhodosu-dcf-/domaci.aspx?c=A140926­_193843_domaci_wlk

Za sebe říkám, že není můj prezident, jako voják v záloze prohlašuji, že nemá legitimitu být mým nejvyšším velitelem, považuji jej za vlastizrádce, protože jeho vystupování a podpora ruské expanze přímo ohrožuje státní suverenitu ČR a stydím se za to, jak naši vlast reprezentuje.
Doplňuji:
mosoj: Mas nejaky pruzkum, kde se vetsina vyslovila pro podporu Ruska? Rad bych vedel, k jake mensine patrim, protoze podle CVVM

„Rusko by se pak mělo aktivně do dění zapojit podle 31 % občanů (56 % pak se zapojením nesouhlasí)“ – http://cvvm.soc­.cas.cz/mezina­rodni-vztahy/postoj-ceske-verejnosti-k-deni-na-ukrajine-kveten-2014

Bud predloz dukazy, nebo prestan lhat. Nepredpokladam, ze mas koule na to, aby ses pripadne omluvil, tak te k tomu ani nevyzyvam.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pravda se špatně poslouchá, že ?
Naštěstí patříš do menšiny.
Doplňuji:
Zbytek je tvůj názor, tak ho nech i druhým.

Další odpovědi
led

K Zemanovmu prejavu, pokiaľ nebude zverejnený sa vyjadrovať nebudem. Článok beriem ako názor autorov. Pripomínate mi akciu na petícii proti zneniu 2000 slov, keď sa mnohí podpisovali proti tomuto textu, bez toho, aby ho poznali.

Ste si istý, že príčina ukrajinského problému je v Rusku? Skúste ako vojak v zálohe porozmýšľať, prečo sa USA už roky pokúša zriadiť svoje vojenské základne na ukrajinskom území. Žeby mali problémy s ubytovaním svojich vojakov na území USA? Alebo mať ich bližšie k potenciálnemu nepriateľovi? Vo svojom prejave v USA pred 2 rokmi odhalil expanzné zámery politiky americkej vlády a varoval USA pred týmito krokmi. Skúste trochu sledovať aj iné médiá, napríklad New York Times, v ktorom bol tento veľmi zaujímavý prejav v plnom znení. Zaujímavé boli aj odozvy čitateľov na internetových stránkach tohto denníka, z ktorých väčšina Putina podporila.
Doplňuji:
Prepáčte, vypadlo mi meno „Putin“ správne má byť:
Vo svojom prejave v USA pred 2 rokmi Putin odhalil expanzné zámery politiky americkej vlády…

Alesh

Mám se rozčilovat nebo tím trápit? Já se na to vyse*u, neboť to nemůžu nijak ovlivnit. Prostě Zeman je Zeman, je snad potřeba to nějak víc komentovat? Já myslím, že ne. 😉

Mirdas

Takový hnus snad nemůže říci člověk za střízliva.

fcoop

To,co ten váš prezident řekl,není v podstatě důležité.Ani to,že mluvil rusky(i když je to symbolické).
Jeho názory jsou stejně důležité,jako komáří pšouk v uragánu.
Co je ovšem velmi tristní – to jsou názory některých lidí.
To je vážně tragédie.
Nemá,vážně nemá smysl svádět tahle žabomyší války.
A tak zas jedna otřepaná fráze:

Národ,který nepochopil vlastní dějiny je odsouzen prožít si je znovu.

Čest práci,soudruzi,sej­deme se na stranické schůzi.
Doplňuji:
To, co neví nikdo na světě, už ví náš prognostik a prezident Miloš Zeman. V projevu, který přednesl rusky na proputinovské konferenci na řeckém Rhodu, posluchačům sdělil, že „na Ukrajině byla občanská válka, která naštěstí skončila“ a že v budoucnu se může tato země stát „základnou teroristů. Napsala o tom sobotní MF Dnes a o projevu informovala předtím i stanice Hlas Ruska.
Zeman, jako už několik týdnů předtím, také tvrdě kritizoval sankce proti Rusku. Zamotanou z toho mají hlavu naši spojenci v USA a v Evropské unii, protože Česká republika se, sice s výhradami, k sankcím připojila. Nesrozumitelnost a nejednoznačnost, kterou se česká diplomacie vyznačuje posledních 25 let, tak pokračuje.

Závažnou otázkou také je, kam Zeman na své zahraničněpolitické názory „chodí“?

(Net)

Ну что, черт возьми.

PetrXY

Máte na mysli tu mnichovskou dohodu, kde nás zradili ti, kteří jsou teď údajně našimi spojenci v EU ( Německo, Francie, Itálie, Velká Británie)?

Fienir

Kua lidi, se*te na Rusko a Ukrajinu, největším nepřítelem je Islámský stát, na něj se zaměřit, hej

anonym

Zeman je prostě zeman,nic víc.
Jsem hrdej na to,že jsem toho pána nevolil ,aspoň je čemu se zasmát…
je to ch.j

Agneta

Zeman byl vždycky pitomec, ale v tomhle případě se ho musím zastat !

Zlepšuje se a stává se sympatickým !

Ukrajina hledá nějakého vola, který ji bude financovat – setapouch, máš možnost tam každý měsíc posílat co nejvíc peněz !
Vždyť víš, že už zase nutně potřebují 60 miliard €, jinak jsou bankrot,– a bude stačit jen sto separatistů, a je po Ukrajině :DDDDD

rigormortis

Toto je přímá demokracie…
ne každý si uvědomuje co to vlastně znamená.
Vy Setapouchu jste se právě vzepřel projevu člověka dosazeného demokracií (lidem) a řekl, že dále nebudete bránit ani vykonávat žádnou službu demokracii.

Já osobně s demokratickým uspořádáním nesouhlasím.

ivzez

Souhlasím s Led:
Nemá smysl vytrhnout odněkud kousek něčeho
bez kontextu a žádat k němu vyjádření.

Seznamte se s kontextem
i s celým projevem
a pak se k tomu vyjadřujte.

zjentek

málokdy..

mojitek

než začnete papouškovat kdejaký nesmysly,který vám natlučou do hlavy „demokratická“ média,tak vězte,že všechno může být „krapet“ jinak.Ale do toho obyčejný člověk asi nevidí,a vidět ani nemůže. Rusáky taky nemám rád,ale ani ukrajince,ale celá nynější zálažitost bude krapet složitější ,tak bych nedělal ukvapené názory..

setapouch

Je opravdu smutné číst takovéto názory od příslušníků národa, který má osobní zkušenost s rozbitím vlastního území za asistence přátel, stejně jako s nezištnou ruskou bratrskou pomocí.

fcoop

http://g.cz/7-varovnych-naznaku-ze-milos-zeman-je-slouha-moskvy/

Strohá fakta,která nikdo „nevokecá“.

ivzez

Alesh:
Netřeba se rozčilovat ani trápit.
Pokud Vás situace zajímá, seznamte se s ní.
Pokud ne, nikdo Vás nenutí se o ni starat …

setapouch

PetrXY: a ty chces, aby se pristi generace stejne pohrdave vyjadrovaly o nas?

setapouch

vanasi: dal jsem ti palec jako poděkování za názor, ale musel jsem tvou odpověď nahlásit jako závadnou.

led

čo poviete na toto:
„Senátní zákon 2277 poskytuje základy pro posílení jednotek na ruských hranicích a povýšení statutu Ukrajiny na „spojence USA“, takže americké jednotky mohou pomáhat ve válce proti „teroristům“ na Ukrajině.“

setapouch

Jsou tu dvě ALE: ALE to by snad bylo se souhlasem vlády Ukrajiny, ne násilné zabrání území. A ALE já mluvím o Zemanově podpoře Rusku, ne o aktivitách USA.

led

Toto všetko je spojené a nemožno oddeliť.
Ak stojíte pri obraze, vidíte detaily, ťahy štetca, ale nevídíte obraz, odstúpte od neho a zbadáte celý obraz a jeho myšlienku.
Poodstúpte si…

setapouch

Podpora násilí je neomluvitelná, i když ji nazveš vzletně.

led

Reči, reči, reči…
a kde sú činy?

setapouch

Podpora útočného násilí

led

„Podpora násilí je neomluvitelná, i když ji nazveš vzletně.Podpora útočného násilí“
ale kto je skutočný útočník? Kto podnecuje k boju, niekedy priamo, ale väčšinou skryto?
Vráťme sa do školských čias, zápasy medzi chlapcami, vyprovokované tým, kto sa počas bitky skrýva v dave a povzbudzuje raz toho a raz onoho zo „zápasníkov“.

setapouch

Nez tu pravou pricinu najdes, budou umirat lide. Opravdu tvrdis, ze kdyz neznam pricinu, nema smysl resit nasledek? Sorry, ale z toho je mi celkem na bliti.
Ruske valecne akce jsou jednoznacne dokazane. Rusko zabiji Ukrajince. Ty tve kecy, ze je za tim nekdo jiny, ruske strely nezastavi.
Sorry, ale zjevne jsem te pokladal za inteligentnejsi, nez ve skutecnosti jsi.

ivzez

Jak si představujete řešit následek,
aniž byste znal a vyřešil příčinu?

To je totéž, jako brát léky proti bolestem,
ale neřešit jejich příčinu…

setapouch

Kdyz jeden mlati druheho, tak muzu:

  1. povzbuzovat jednoho – Zemanuv pristup
  2. premyslet, proc to asi vzniklo a kdo za tim stoji – pristup led
  3. ty dva roztrhnout a pak zacit resit pricinu – muj pristup.

led

Ďakujem za pochvalu.
Každý kto raz odstraňoval závadu, haváriu, vám potvrdí, že ak neodstránite príčnu tejto závady, tak sa problém môže zopakovať. Vami navrhovaný spôsob je len povrchné, maximálne núdzové riešenie.
PS
Sorry, hodnotiť vašu inteligenciu sa zjavne necítim oprávnená…

setapouch

Sorry, ale opravdu pises absolutni kravoviny. Kdyz ti bude horet barak, tak taky budes hledat, kde pozar vzniknul? Nebudes se snazit napred hasit?

led

Toto už mám za sebou, možno vás prekvapím ale súčasne som lokalizovala plameň i príčinu požiaru, čo potvrdili aj hasiči.
Porovnanie, ktoré ste dal je pomerne nešťastné. Ak je požiar veľký, pre vás nezvládnuteľný, budete hasiť, alebo len lokalizovať- brániť jeho rozšíreniu? Vy, podľa toho čo tu píšete, by ste sa vrhol do plameňov bez odpojenia plynu a elektriky, napriek tomu, že bránením v šírení ohniska, jeho ochladzovaním, odpojením elektriny a plynu, zamedzíte väčším škodám. Nestriekajte do prostred ohňa, tak ho rozstrekujete do strán, práve naopak, stláčajte ho po obvodovej línii a zmenšujte až do samozrútenia – zhasnutia.
Toto platí aj v prípade vojnového požiaru.

setapouch

Okecavas to hezky, ale otazka byla prosta: kdyz ti bude horet barak, budes hasit (volat hasice), nebo premyslet, co priste udelat lip? Sorry, ale neverim, ze si nechas shoret barak jen proto, abys o par hodin driv vedela, co priste udelat jinak.

led

ja si nechcem nechať zhorieť barák, hlavne, keď už raz zhorel. Na rozdiel od vás neurážam kecaním, ale čerpám zo skúsenosti a štúdia situácií.

led

text môjho príspevku „Ďakujem za pochvalu…“ patrí k textu setapouchovho príspevku „Nez tu pravou pricinu najdes, budou umirat lide…“

setapouch

led: mocenské hrátky neovlivním. Ale s odmítnutím podpory státu ohroženému mocnějším sousedem máme jisté zkušenosti. Proto mi nepřijde podpora Ruska vhodná, abych byl hodně mírný. Je to jako podpořit hitlerovské Německo před mnichovskou dohodou.

led

Ukrajina je v pozícii bábky, ktorú vodí velký Bábkar

setapouch

To je naprostá většina států. Ale máme snad pro to obhajovat použití násilí vůči nim? Osobně říkám ne.

led

Osobne môžte nesúhlasiť, osobne môžem nesúhlasiť ani ja, ale zamyslite sa nad príčinami tohto násilia, nielen nad samotným násilím.
Ak pes očúra požiarny hydrant, nie je to vandalizmus. Pes je prosto pes.
Ak chcete vyliečiť chorého, nestačí iba zraziť horúčku a vrátiť ho k životu, ale musíte odstrániť príčinu choroby.
Nestačí povedať len „Ne“, ale treba zabrániť podobnému javu aj inde, aj dnes aj v budúcnosti. Poučme sa z minulosti.

setapouch

Ano, mas preavdu, zamyslej se, vsak ono je jedno, ze mezitim umiraji lidi, ze mezitim Putin obsadi dalsi zemi. Hlavne si premyslej.

Az ti rusak vjede tankem na dvur, zalez na hajzl a premyslej dal. Je mi z tebe na bliti.

led

Rozumný človek v diskusii sa snaží vymieňať názory slušným spôsobom. Z vášho vyjadrovanie je jasné prečo vznikajú konflikty, nie každý diskutér znáša urážky iného.
PS. ak vám je zle, na blití, vyhľadajte lekára, sem to nemusíte písať.

setapouch

Mne je na bliti ze Slovaku a na to zadny lek neni legalni.

mojitek

namísto shánění léků bych ti doporučil přestat pojídat lysohlávky-leze to na mozek

setapouch

mosoj: ad tvé doplnění – jak říkáš, samozřejmě každý má právo na názor. Ty, i Ukrajinci. A je smutné, že vyzýváš k toleranci názoru druhých a přitom souhlasíš s násilným vnucováním názoru Ruska Ukrajincům.

mosoj

Sice nevíš o čem mluvíš, nicméně to je zase moje věc.

setapouch

mosoj: to je vtip? V tom případě ho nechápu.

mosoj

Tvoje věc. Já za tvou nechápavost nemohu, to musíš uznat.

setapouch

To ano, uznávám. S tebou raději opravdu nechci mít nic společného.

mosoj

Když to tak bereš, tak nápodobně. Doporučuji ale aby jsi četl i světový tisk. Nicméně tvoje věc.

setapouch

Snažím se číst vše dostupné, snažím se udělat si vlastní názor i bez ovlivněných médií (neexistuje nezaujaté médium).
Ale všimnul sis, že mluvíš k tématu,. který nikdo nenadhodil? Ptal jsem se na Zemanovu podporu Rusku.

setapouch

…k tématu, které…

mosoj

Prosím podívat se v diskusi na plusy a mínusy. Tomu se říkalo názorová hladina. Upozorňuji že taková je v celé Evropě a i v USA.

http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=377931&ar­ticleId=/zahra­nicni/evropa/348872-zrusme-sankce-vyzval-zeman-na-konferenci-poradane-putinovym-prominentem.html&sec­tionId=742