annas

Je předností aforismu to, že pokud čtenáře neobohatí, alespoň ho neokrade o čas?

Autorem dvou uvedených aforismů je Jan Sobotka, bývalý ředitel OA Olomouc. Jak aforismy chápete?

  1. Podaří-li se někomu obejít Archimedův zákon, nepochybně to bude v Čechách.
  2. Sebelepší génius nepřijde na tak pitomou myšlenku, která by nenašla své stoupence.

Nejlepší odpověď
aramah

Aforismus dokazuje,že hlouposti lze psát i stručně. M.Růžička