jirka F

Je pravidlem udělat si řidičák přímo v 18 letech, nebo se může udělat prakticky v jakémkoliv věku?

Nejlepší odpověď
ReHu

Řidičák si můžeš udělat prakticky v jakémkoliv věku, jen je omezeno řízení motorových vozidel.

Další odpovědi
Drap

Může si udělat každý kdo dosáhl věku předepsaného zákonem. U automobilů od 18, Dělat si ho ale můžeš třeba i v devadesáti, pokud bude vyhovovat zdravotní stav.

anonym

Za c) Můžete jezdit celý život bez řidičáku.

Minas

Pumík: ty asi v rodině nemáš chlupatý co ? :D

cochee

Bohužel, některé Pumíkovy odpovědi jsou na přesdržku a je úplně jedno, že je to něžné pohlaví.

RyuzakiKate

Stejně mám pocit, že to je účet Čeňka Modrého :)

cukrar

A ještě dostane bod za blbost.